Księgowość

rachunkowość i kadry

kompleksowa obsługa firm

Rozwijaj swój biznes, a prowadzenie dokumentacji księgowej i całą biurokrację zostaw nam.

Biuro rachunkowe w Krakowie

Świadczymy profesjonalne usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe, które zdejmują z przedsiębiorcy ciężar ewidencjonowania operacji gospodarczych zachodzących w firmie, wypełniania biurokratycznych procedur oraz śledzenia zmian w zapisach prawnych. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prowadzące jednoosobową działalność, jak i duże firmy, które nie posiadają stałego działu zajmującego się kadrami i płacami oraz księgowością.

Ponadto, prowadzimy profesjonalne doradztwo podatkowe, kierując się wieloletnim doświadczeniem oraz nieustannie pogłębianą wiedzą z tego zakresu. Pomagamy naszym Klientom podejmować mądre decyzje i osiągnąć bezpieczeństwo prawno-finansowe. Doradzamy zarówno on-line, jak i w tradycyjnej, stacjonarnej formie w naszym biurze w Krakowie.

Jak możemy Ci pomóc?

Profesjonalna obsługa księgowa

prowadzenie ksiąg handlowych, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, sporządzanie ewidencji środków trwałych i wyposażenia, ewidencja przychodów dla celów zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych, ewidencja rejestrów dla celów rozliczenia podatku VAT;

Pełna obsługa kadrowa

sporządzanie listy płac, sporządzanie sprawozdań, obsługa kadrowa, sporządzanie kartotek wynagrodzenia pracowniczego, rozliczanie podatku dochodowego od pracowników;

Doradztwo podatkowe

Sporządzanie sprawozdań dla GUS, sporządzanie raportów finansowych, kontrola rozrachunków, porady w zakresie zmniejszania obciążeń podatkowych i ZUS-owskich.

tani-ksiegowy-krakow-indywidualny-opiekun

Dedykowany opiekun

Każdy przedsiębiorca rozpoczynający współpracę z naszym biurem rachunkowym dostaje kontakt do księgowego, który będzie zajmować się sprawami danej firmy. W razie pytań lub wątpliwości można się z nim skonsultować mailowo, telefonicznie bądź osobiście.

Twój księgowy:

Zweryfikuje poprawność faktur, które wystawiasz

Zaksięguje i zarchiwizuje faktury kosztowe, które otrzymasz

Wyśle deklaracje podatkowe do urzędów

Odpowie na Twoje pytania

To nie wszystko!

W ramach naszej współpracy zdejmiemy z Ciebie obowiązek:

  • Składania deklaracji podatkowych. Przygotowujemy i wysyłamy do odpowiednich urzędów deklaracje podatkowe w Twoim imieniu.
  • Pamiętania o terminach zapłaty. W każdym miesiącu otrzymasz od nas mailową informację o wysokości i terminie zapłacenia podatków oraz składek do ZUS.
  • Reprezentowania przed urzędem skarbowym i ZUSem. W razie kontroli W przypadku kontroli będziemy reprezentować Cię przed Urzędem Skarbowym i ZUSem.

Co zyskasz decydując się na współpracę z nami?

Jeśli masz takie życzenie, wszystkie sprawy możesz załatwić u nas online.

Będziesz otrzymywać powiadomienia o zbliżających się płatnościach.

Otrzymasz informacje o wszystkich zmianach w prawie, które śledzimy na bieżąco.

Nad Twoimi sprawami będzie czuwać indywidualny opiekun.